ART / Oil paintings / Oil painting 11809111
nr 1180 9111
Tage Gavik
(f. 1914), Sverige
Tage Gavik (b. 1914), Sweden. "Kusten, Göteborg". Olja på duk, signed, 48x62 cm,
OIL PAINTING, "Kusten, Göteborg". Olja på duk, signerad, 48x62 cm
Tage Gavik, born 1914, Swedish painter.
300
Monday April 30 2018
at 19:22:11